sledujte náš facebook napište nám

aktuality o projektu výstavní kola Labe - Tour galerie naši partneři charitativní organizace pro média kontakt
       

 

PHOTOMEETPOINT 2013 a Labe - Tour 2014- si jako nástupci přehlídky Roku české a slovenské nekomerční fotografie, kterou jsme spoluorganizovali v roce 2009, klade za cíl spojit amatérské fotografy, dosud působící převážně v různých internetových galerií a společně s ostřílenými autory je prezentovat formou klasické výstavy se vším, co k tomu patří. 

Pro letošní rok, stejně jako ve zmíněném roce 2009, se nám díky vstřícnosti Kongresového centra Praha podařilo zajistit reprezentativní prostory ve foyer této pražské dominanty. Množství kongresů, kulturních a společenských akcí, které tento náš partner pořádá, je zárukou vysoké návštěvnosti naší výstavy.

Stejně tak pro pokračování projektu Photomeetpoint, který pod názvem Labe - Tour 2014 je hostem tří měst (Litoměřice, Ústí nad Labem a Děčín), se nám za vydatné pomoci Ústeckého kraje podařilo nalézt velmi důstojné prostředí pro prezentaci práce našich autorů.

Projekt Photomeetpoint a návazný Labe - Tour tak otevírá příležitosti všem nadějným tvůrcům bez věkového omezení představit své práce nejen široké veřejnosti, ale  zároveň je i konfrontovat s pracemi autorů, kteří vystavují pravidelně a v neposlední řadě často možnost, poprvé prodat svou fotografii ve prospěch charitativního partnera.

Stejně jako v roce 2009, i v roce 2013 - 2014 má náš projekt charitativní přesah, kdy v rámci každé ze čtyř výstav, které v období od 13. 5. 2013 do 31. 5. 2014 tvoří rámec našeho projektu, má každá svého patrona v podobě vybrané neziskové organizace. Tomuto patronu pak po skončení daného kola putuje 100% z případně prodaných jednotlivých fotografií.

Záštitu nad naším projektem k naší velké radosti přijal Robert Vano a patří mu za to od nás velký dík.

Bližší informace o našem projektu naleznete v jednotlivých záložkách této stránky. V případě jakýchkoli doplňujících dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat prostřednictvím info@cargogallery.eu

Těšíme se na setkávání s tvůrci a návštěvníky, nejen v rámci vernisáží jednotlivých kol.

 

S pozdravem

Václav Adam
Lucia Heverová
Květoslav Vršovský

 

"Mít svůj bod, pevný vypointovaný point ze zastavených okamžiků. Meet svůj point a dohlédnout za zrcadla, svá i mnohých. Meet svůj point a zastavit se v potkávání. Photomeetpoint"

 

Ukázky z vystavených fotografií v rámci Roku české a slovenské nekomerční fotografie z roku 2009, na který PHOTOMEETPOINT 2013 a Labe - Tour 2014 volně navazuje.

Z našich realizací:

 


připravujeme:

 

  aktuality | o projektu | výstavní kola | hledáme autory | galerie | naši partneři | charitativní organizace | pro média | kontakt |

 

(c) AP PROMO s.r.o.